Ouibounce Exit Modal (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: here
gl: aquí

en: Installed
gl: Instalado

en: day(s)
gl: día(s)
