Ouibounce Exit Modal (7.x-1.0) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
it: Disattivato

en: Enabled
it: Attivato

en: here
it: qui

en: Installed
it: Installato

en: day(s)
it: giorno/i
