Ouibounce Exit Modal (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: here
lv: šeit

en: Installed
lv: Instalēts

en: Content settings
lv: Satura iestatījumi

en: day(s)
lv: diena(s)
