Ouibounce Exit Modal (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Enabled
oc: Activat

en: here
oc: aicí

en: Installed
oc: Installat

en: day(s)
oc: jorn(s)
