Ouibounce Exit Modal (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
pt: Desativado

en: Enabled
pt: Ativado

en: here
pt: aqui

en: Installed
pt: Instalado

en: Content settings
pt: Definições do conteúdo.

en: day(s)
pt: dia(s)
