Ouibounce Exit Modal (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Enabled
ro: Activat

en: here
ro: aici

en: Installed
ro: Instalat

en: day(s)
ro: zi(le)
