Ouibounce Exit Modal (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: here
sk: tu

en: Installed
sk: Inštalované

en: day(s)
sk: deň(dni)
