Ouibounce Exit Modal (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: here
sv: här

en: Delay
sv: Fördröjning

en: Installed
sv: Installerad

en: Content settings
sv: Inställningar för innehåll

en: day(s)
sv: dag(ar)

en: Cookie name
sv: Namn för cookie
