Ouibounce Exit Modal (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
vi: Tắt

en: Enabled
vi: Bật

en: here
vi: ở đây

en: Installed
vi: Đã cài đặt

en: day(s)
vi: ngày
