Ouibounce Exit Modal (7.x-1.1) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: here
hu: ide

en: Delay
hu: Késleltetés

en: Installed
hu: Telepített

en: Content settings
hu: Tartalom beállításai

en: day(s)
hu: nap

en: Cookie name
hu: Süti neve

en: Cookie expiration
hu: A süti érvényessége
