Ouibounce Exit Modal (7.x-1.1) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: here
lt: čia

en: Installed
lt: Įdiegta

en: day(s)
lt: diena
