Ouibounce Exit Modal (7.x-1.1) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: here
nl: hier

en: Delay
nl: Vertraging

en: Installed
nl: Geïnstalleerd

en: Content settings
nl: Inhoudsinstellingen

en: day(s)
nl: dag(en)

en: Cookie domain
nl: Cookiedomein

en: Cookie name
nl: Cookienaam
