Ouibounce Exit Modal (7.x-1.1) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Disabled
pt: Desativado

en: Enabled
pt: Habilitado

en: here
pt: aqui

en: Delay
pt: Atraso

en: Installed
pt: Instalado

en: Content settings
pt: Configurações de conteúdo

en: day(s)
pt: dia(s)

en: Cookie name
pt: Nome do cookie
