Ouibounce Exit Modal (7.x-1.1) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
ru: Отключено

en: Enabled
ru: Включено

en: here
ru: здесь

en: Installed
ru: Установлено

en: Content settings
ru: Настройки содержимого

en: day(s)
ru: день(дней)

en: Modal title
ru: Заголовок модального окна
