Ouibounce Exit Modal (7.x-1.1) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: here
ca: aquí

en: Delay
ca: Retard

en: Installed
ca: Instal·lat

en: day(s)
ca: dia(es)
