Ouibounce Exit Modal (7.x-1.1) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: here
et: siin

en: Installed
et: Paigaldatud

en: day(s)
et: päev(ad)
