Ouibounce Exit Modal (7.x-1.1) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: here
pl: tutaj

en: Delay
pl: Opóźnienie

en: Installed
pl: Zainstalowane

en: Content settings
pl: Ustawienia zawartości
