Out Of Context (7.x-1.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
ar: حفظ الإعدادات

en: Edit
ar: تحرير

en: The configuration options have been saved.
ar: تم حفظ خيارات الضبط.

en: Done
ar: تمّ

en: The settings have not been saved because of the errors.
ar: لم يتم حفظ الإعدادات بسبب الأخطاء.
