Out Of Context (7.x-1.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
cs: Uložit nastavení

en: Edit
cs: Upravit

en: The configuration options have been saved.
cs: Nastavení bylo uloženo.

en: Done
cs: Hotovo

en: The settings have not been saved because of the errors.
cs: Nastavení nebylo uloženo kvůli chybám.

en: Choose a category
cs: Vyberte kategorii
