Out Of Context (7.x-1.0-alpha1) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
es: Guardar configuración

en: Edit
es: Editar

en: The configuration options have been saved.
es: Se han guardado las opciones de configuración.

en: Done
es: Hecho

en: The settings have not been saved because of the errors.
es: Las opciones no se han guardado porque hubo errores.

en: Choose a category
es: Elija una categoría
