Out Of Context (7.x-1.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
ja: 構成を保存

en: Edit
ja: 編集

en: The configuration options have been saved.
ja: 設定オプションが保存されました。

en: Done
ja: 完了

en: The settings have not been saved because of the errors.
ja: エラーが発生したため、設定が保存されませんでした。

en: Choose a category
ja: カテゴリーを選択
