Out Of Context (7.x-1.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
nl: Instellingen opslaan

en: Edit
nl: Bewerken

en: The configuration options have been saved.
nl: De instellingen zijn opgeslagen.

en: Done
nl: Gereed

en: The settings have not been saved because of the errors.
nl: De instellingen zijn niet opgeslagen omdat er fouten zijn opgetreden.

en: Choose a category
nl: Selecteer een categorie
