Out Of Context (7.x-1.0-alpha1) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
pt: Salvar configurações

en: Edit
pt: Editar

en: The configuration options have been saved.
pt: As configurações foram salvas.

en: Done
pt: Concluído

en: The settings have not been saved because of the errors.
pt: As configurações não puderam ser salvas por causa dos erros.

en: Choose a category
pt: Escolha uma categoria
