Out Of Context (7.x-1.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
sk: Uložiť nastavenia

en: Edit
sk: Upraviť

en: The configuration options have been saved.
sk: Nastavenia konfigurácie boli uložené.

en: Done
sk: Hotovo

en: The settings have not been saved because of the errors.
sk: Nastavenie nebolo uložené kvôli chybám.
