Out Of Context (7.x-1.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
sv: Spara konfiguration

en: Edit
sv: Redigera

en: The configuration options have been saved.
sv: Inställningarna har sparats.

en: Done
sv: Färdig

en: The settings have not been saved because of the errors.
sv: Inställningarna har inte sparats på grund av felen.
