Out Of Context (7.x-1.0-beta1) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
be: Захаваць налады

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: The configuration options have been saved.
be: Абраныя налады захованыя.

en: Done
be: Зроблена

en: The settings have not been saved because of the errors.
be: Налады не захованыя з-за памылак.
