Out Of Context (7.x-1.0-beta1) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
ca: Desa la configuració

en: Edit
ca: Edita

en: The configuration options have been saved.
ca: S'han desat les opcions de configuració.

en: Done
ca: Fet

en: The settings have not been saved because of the errors.
ca: La configuració no s'ha desat degut als errors.

en: Choose a category
ca: Escull una categoria
