Out Of Context (7.x-1.0-beta1) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
da: Gem indstillinger

en: Edit
da: Redigér

en: The configuration options have been saved.
da: Indstillingerne er blevet gemt.

en: Done
da: Færdig

en: The settings have not been saved because of the errors.
da: På grund af fejlene er indstillingerne ikke blevet gemt.

en: Choose a category
da: Vælg en kategori
