Out Of Context (7.x-1.0-beta1) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
de: Konfiguration speichern

en: Edit
de: Bearbeiten

en: The configuration options have been saved.
de: Die Konfigurationsoptionen wurden gespeichert.

en: Done
de: Fertig

en: The settings have not been saved because of the errors.
de: Die Einstellungen konnten aufgrund eines Fehlers nicht gespeichert werden.

en: Choose a category
de: Bitte Kategorie auswählen
