Out Of Context (7.x-1.0-beta1) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
fa: ذخیره پیکربندی

en: Edit
fa: ویرایش

en: The configuration options have been saved.
fa: تنظیمات ذخیره شدند.

en: Done
fa: انجام

en: The settings have not been saved because of the errors.
fa: تنظیمات به علت رخ دادن خطا ذخیره نشد.

en: Choose a category
fa: یک دسته را انتخاب کنید
