Out Of Context (7.x-1.0-beta1) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
he: שמירת תצורה

en: Edit
he: עריכה

en: The configuration options have been saved.
he: ההגדרות נשמרו.

en: Done
he: בוצע

en: The settings have not been saved because of the errors.
he: ההגדרות לא נשמרו בגלל שגיאות.

en: Choose a category
he: בחירת קטגוריה
