Out Of Context (7.x-1.0-beta1) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
it: Salva configurazione

en: Edit
it: Modifica

en: The configuration options have been saved.
it: Le opzioni di configurazione sono state salvate.

en: Done
it: Fatto

en: The settings have not been saved because of the errors.
it: Le impostazioni non sono state salvate a causa di alcuni errori rilevati.

en: Choose a category
it: Scegli una categoria
