Out Of Context (7.x-1.0-beta1) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
lt: Išsaugoti konfigūraciją

en: Edit
lt: Redaguoti

en: The configuration options have been saved.
lt: Nustatymai išsaugoti.

en: Done
lt: Atlikta

en: The settings have not been saved because of the errors.
lt: Nustatymai nebuvo išsaugoti dėl klaidos.
