Out Of Context (7.x-1.0-beta1) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
pt: Guardar configuração

en: Edit
pt: Editar

en: The configuration options have been saved.
pt: As opções de configuração foram guardadas.

en: Done
pt: Operação concluída

en: The settings have not been saved because of the errors.
pt: Os parâmetros não foram guardados porque existem erros.

en: Choose a category
pt: Escolher uma categoria
