Out Of Context (7.x-1.0-beta1) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
ru: Сохранить конфигурацию

en: Edit
ru: Редактировать

en: The configuration options have been saved.
ru: Настройки конфигурации были успешно сохранены.

en: Done
ru: Готово

en: The settings have not been saved because of the errors.
ru: Настройки не были сохранены из-за возникших ошибок.

en: Choose a category
ru: Выберите категорию
