Out Of Context (7.x-1.0-beta1) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
uk: Зберегти конфігурацію

en: Edit
uk: Редагувати

en: The configuration options have been saved.
uk: Параметри конфігурації були успішно збережені.

en: Done
uk: Готово

en: The settings have not been saved because of the errors.
uk: Налаштування не були збережені, оскільки виникли помилки.

en: Choose a category
uk: Виберіть категорію
