Out Of Context (7.x-1.0-beta2) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
fr: Enregistrer la configuration

en: Edit
fr: Modifier

en: The configuration options have been saved.
fr: Les options de configuration ont été enregistrées.

en: Done
fr: Terminé

en: The settings have not been saved because of the errors.
fr: Les paramètres n'ont pas été enregistrés du fait d'erreurs.

en: Choose a category
fr: Veuillez choisir une catégorie
