Out Of Context (7.x-1.0-beta2) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
id: Simpan konfigurasi

en: Edit
id: Sunting

en: The configuration options have been saved.
id: Opsi-opsi konfigurasi sudah disimpan.

en: Done
id: Selesai

en: The settings have not been saved because of the errors.
id: Pengaturan ini belum disimpan karena memiliki kesalahan.
