Out Of Context (7.x-1.0-beta2) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
jv: Simpen konfigurasi

en: Edit
jv: Sunting

en: The configuration options have been saved.
jv: Opsi konfigurasi uwis disimpen.

en: Done
jv: Rampung

en: The settings have not been saved because of the errors.
jv: Pengaturan iki durung disimpen sebab ésih ana kesalahané.
