Out Of Context (7.x-1.0-beta2) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
ro: Salvați configurația

en: Edit
ro: Editați

en: The configuration options have been saved.
ro: Opțiunile de configurare au fost salvate.

en: Done
ro: Gata

en: The settings have not been saved because of the errors.
ro: Opţiunile nu au fost salvate din cauza erorilor.
