Out Of Context (7.x-1.0) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
bg: Запази настройката

en: Edit
bg: Редактирай

en: The configuration options have been saved.
bg: Настройките са запазени.

en: Done
bg: Готово

en: The settings have not been saved because of the errors.
bg: Настройките не са записани поради грешки.
