Out Of Context (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
et: Salvesta seadistus

en: Edit
et: Muuda

en: The configuration options have been saved.
et: Seadistusvalikud on salvestatud.

en: Done
et: Valmis

en: The settings have not been saved because of the errors.
et: Seadistusi ei salvestatud esinenud vigade tõttu.
