Out Of Context (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
fi: Tallenna asetukset

en: Edit
fi: Muokkaa

en: The configuration options have been saved.
fi: Asetusten muutokset tallennettu.

en: Done
fi: Tehty

en: The settings have not been saved because of the errors.
fi: Asetuksia ei ole talletettu virheiden takia.

en: Choose a category
fi: Valitse kategoria
