Out Of Context (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
hr: Spremi postavke

en: Edit
hr: Uredi

en: The configuration options have been saved.
hr: Postavke spremljene.

en: Done
hr: Gotovo

en: The settings have not been saved because of the errors.
hr: Postavke nisu spremljene zbog pogrešaka.
