Out Of Context (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
hu: Beállítások mentése

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: The configuration options have been saved.
hu: A beállítások mentése megtörtént.

en: Done
hu: Kész

en: The settings have not been saved because of the errors.
hu: Hiba miatt a beállítások mentése sikertelen volt.

en: Choose a category
hu: Szótár kiválasztása
