Out Of Context (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
pl: Zapisz konfigurację

en: Edit
pl: Edytuj

en: The configuration options have been saved.
pl: Konfiguracja została zapisana.

en: Done
pl: Gotowe

en: The settings have not been saved because of the errors.
pl: Ustawienia nie zostały zapisane z powodu wystąpienia błędów.

en: Choose a category
pl: Wybierz kategorię
