Out Of Context (7.x-1.0) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
th: บันทึกค่า

en: Edit
th: แก้ไข

en: The configuration options have been saved.
th: บันทึกการตั้งค่าแล้ว

en: Done
th: เสร็จสิ้น

en: The settings have not been saved because of the errors.
th: การตั้งค่าไม่ถูกบันทึกเนื่องจากมีข้อผิดพลาด
