Out Of Context (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
tr: Yapılandırmayı kaydet

en: Edit
tr: Düzenle

en: The configuration options have been saved.
tr: Yapılandırma seçenekleri kaydedildi.

en: Done
tr: Tamam

en: The settings have not been saved because of the errors.
tr: Hatalardan dolayı ayarlar kaydedilemedi.

en: Select Contexts
tr: Bağlamları Seç

en: Set the contexts to be available.
tr: Kullanılabilecek bağlamları ayarla.
