Out Of Context (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
vi: Lưu cấu hình

en: Edit
vi: Sửa

en: The configuration options have been saved.
vi: Các tùy chọn cấu hình đã được lưu lại.

en: Done
vi: Xong

en: The settings have not been saved because of the errors.
vi: Các thiết lập không lưu được vì lỗi.

en: Choose a category
vi: Chọn một chuyên mục
