Out Of Context (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
bo: སྒྲིག་འགོད་ཉར་ཚགས

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: The configuration options have been saved.
bo: སྒྲིག་འགོད་ཀྱི་གདམ་ཚན་ཉར་ཚགས་བྱས་ཟིན།

en: Done
bo: བསྒྲུབ་ཚར

en: The settings have not been saved because of the errors.
bo: ནོར་འཁྲུལ་ཞིག་བྱུང་བས་སྒྲིག་འགོད་བྱས་པ་ཉར་ཚགས་བྱས་མེད།
